Gabinet fryzjerski Gabinet fryzjerski Gniezno Gabinet fryzjerski Sunline
Kosmetyka

Zapraszamy do naszego Salonu Kosmetycznego w Gnieźnie. Chcemy zaoferować Państwu bogaty wybór zabiegów kosmetycznych, które przez szereg lat proponujeny naszym Klientom, jak również nowoczesne rozwiązania w dziedzinie kosmetyki.

Więcej informacji o oferowanych przez nas zabiegach kosmetycznych znajdą Państwo tu:Gabinet Kosmetyczny Gniezno.

Fryzjerstwo

Zapraszamy do salonu Studio Urody w Gnieźnie. Proponujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doboru fryzur oraz porady dotyczące pielęgnacji włosów

Więcej informacji znajdą Państwo tu:Gabinet Fryzjerski Gniezno.

Promocje

W tym miejscu można sprawdzić aktualne promocje w naszym gabinecie.

Aktualnie mamy do zaoferowania karnety promocyjne:

W dziale kosmetycznym dziesiąta wizyta gratis, natomiast w dziale fryzjerskim siódma.

Gabinet Fryzjerski Gniezno

Gabinet Fryzjerski od środka

Fryzjer Karolina zaprasza do salonu Studio Urody w Gnieźnie. W moim salonie proponuję pełen wachlarz usług fryzjerskich. Oferuję fachową pomoc w zakresie doboru fryzur oraz porady w zakresie pielęgnacji włosów. W salonie mogą Państwo skorzystać z przedłużania oraz zagęszczania włosów metodą Hair Talk Extensions, a także z terapii naturalnie prostującej włosy Global Keratin.

Profesjonalna usługa, śledzenie trendów i najnowszych technik we fryzjerstwie jak również miła atmosfera są atutem tego salonu.
Moim celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta z naszych usług.


OLAPLEX

Magiczne cudo, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.

Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosa zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. Z tym produktem można bezpiecznie i bez uszkodzenia włosa ściągnąć kolor z czarnego na piękny blond. Dodany do każdej koloryzacji lub zabiegu chemicznego pozwoli na stworzenie nowych wiązań, które chronią wewnętrzną strukturę włosa.

CHCESZ MIEĆ WIĘCEJ WŁOSÓW?

Już teraz w naszym salonie jest to możliwe dzięki systemowi Hairtalk extensions z rewelacyjnym mocowaniem zagęszczaczy Hairtalk hairwear.

Zagęszczacze Hairtalk hairwear to nowatorska odpowiedź na wypadanie włosów. Zagęszczacz jest indywidualnie dobierany do każdej głowy w zależności od wielkości problemu. Przymocowany jest w górnej części głowy i jest tak cienki, lekki i nierzucający się w oczy że trudno go odróżnić od naszych naturalnych włosów.

W szerokiej gamie świadczonych przez nas usług,
znajdziecie Państwo m. in.:


 • Strzyżenie męskie i damskie - w salonie "SUNLINE" dopasują Państwo fryzurę do każdego typu urody, uwzględniając rodzaj włosów, wykorzystując najnowsze trendy w strzyżeniach.
 • Strzyżenie dzieci - w naszym Salonie ze szczególną starannością dbamy o najmłodszych klientów, wzbudzając ich zaufanie po przez przyjazne nastawienie oraz dobrą atmosferę. Wszystkie dzieci zasługują na śliczną fryzurę, oraz uśmiech na twarzy.
 • Farbowanie włosów - mamy pełną świadomość iż koloryzacja włosów musi współgrać z osobowością.
 • Przykład fryzury typu
Trwała
 • Balayagee.
 • Trwała.
 • Zabiegi pielęgnujące oraz regenerujące włosy. W naszym "Studiu Urody" posiadamy pełną gamę środków do pielęgnacji włosów oraz linię najnowszych kuracji poprawiających stan skóry głowy i włosów.
 • Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów metodą Hair Talk. U nas do przedłużania stosujemy metodę Hair Talk Extensions. Szybko, łatwo, genialnie. Inaczej niż pozostałe metody. Hair Talk Extensions to nowa metoda przedłużania, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapomnij o złączach, tulejkach i splątaniu. Hair Talk to metoda, przy której nie ma szkodliwego naciągania własnych włosów, połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku i co najważniejsze - niewidoczne! Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski. Dla bardziej odważnych proponujemy mieszankę włosa naturalnego z włóknem odpornym na wysoką temperaturę oraz włosy syntetyczne w różnych modnych kolorach.
 • Global keratin-kuracja keratynowa naturalnie prostująca włosy. Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl. Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Terapia Global Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.
 • Przykład fryzury typu Upięcie (kok)
 • Modelowanie.
 • Prostowanie.
 • Pasemka.
 • Odbudowa włosa.
 • Stylizacja.
 • Strzyżenie + modelowanie.
 • Upięcie (kok).
 • Ułożenie z loków.
 • Podcięcie grzywki.
 • Szereg innych usług fryzjerskich wprawiających w zadowolenie naszych Klientów.

Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie produktów najlepszej jakości z firmy Selective Professional Evo Oligomineral, oraz Selective Professional Mildcolour, jest to farba bez amoniaku o silnych właściwościach pielęgnacyjnych podczas zabiegu koloryzacji. Specjalnie opracowana formuła wydziela podczas stosowania przyjemny zapach. Pewność uzyskania z optymalną precyzją dokładnie takiej tonacji odcienia jaką posiadają kosmyki na palecie kolorów. Tonacje głębokie i trwałe kompleks ceramidowy o wyjątkowych właściwościach regenerujących i korygujących: niweluje porowatość włosa ułatwiając równomierne zdeponowanie koloru. Sprawia, że powierzchnia włosa staje się gładka i lśniąca.